Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox TM6008

1.890ден

Блендер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600860 Категорија:

Опис

Моќност: 500 W
Капацитет на садот: 1,5 л
Број на брзини: 2 + пулс копче
Блендирање на тврдо и меко овошје и зеленчук
Лесно складирање: за секоја кујна, компактен и лесен
Систем за заштита: блендерот ќе работи само доколку сите делови се соодветно поставени, не постои опасност од повреда
Едноставно чистење: сите делови се перат во машина за садови
Гумирани ногарки: без лизгање
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Moќност

500W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.