-23%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox TM1057

1.690ден

Блендер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602048 Категорија:

Опис

Моќност – 500 W
8 брзини + Pulse копче
Капацитет на садот – 1.5 л
Стаклен сад – Сад во кој е возможно да се блендира тврдо и меко овошје и зеленчук, систем за безбедносно заклучување
Систем за заштита – Блендерот ќе работи само доколку сите делови се соодветно поставени, опасност од повреда не постои
Едноставно чистење – Сите делови се перат во машина за садови
Лесно складирање – За секоја кујна, компактен и лесен
Гумирани ногарки, без лизгање
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Moќност

500W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.