Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox TM1056

1.890ден

Блендер

Не е на залиха

SKU: 8606019602031 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност – 500 W
Капацитет на садот – 1.5 л
Стаклен сад – Сад во кој е возможно да се блендира тврдо и меко овошје и зеленчук, систем за безбедност на заклучување
Гумирани ногарки, без лизгање
Лесно складирање – За секоја кујна, компактен и лесен
Систем за заштита – Блендерот ќе работи само доколку сите делови се соодветно поставени, опасност од повреда не постои
8 брзини + Pulse копче
Едноставно чистење – Сите делови се перат во машина за садови
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Moќност

500W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.