-9%

Vox TM1013

2.290ден 2.090ден

Блендер

Не е на залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност – 600 W
Стаклен сад – Сад во кој е возможно да се блендира тврдо овошје, зеленчук и мраз
Гумирани ногарки, без лизгање
Лесно складирање – За секоја кујна, компактен и лесен
Систем за заштита – Блендерот ќе работи само доколку сите делови се соодветно поставени, опасност од повреди не постојат
5 брзини + Турбо
Едноставно чистење – Сите делови се перат во машина за перење садови
Капацитет на дополнителниот сад – 1.6 л
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Moќност

600W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.