-3%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox TDM-700T

16.490ден

Машина за сушење

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019603724 Категории: ,

Опис

Капацитет: 7 кг
15 програми
Сигурносно заклучување, двосмерно вртење на барабанот, аудио сигнализација, заштита од протекување
Индикатор за циклусно сушење, индикатор за чистење на кондензатор, индикатор за полн резервоар за вода,
индикатор за полн филтер, сензор за влажност, систем за откривање на дефект
Волумен на барабанот: 100 l
Дијаметар на врата: 470 mm
Годишна потрошувачка на енергија: 504 kWh
Бучава: 65 dB
Димензии (ШxВxД): 596 x 845 x 563 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

7 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.