-18%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox SMX8007 B4

2.290ден

Миксер

Не е на залиха

SKU: 8606107984087 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 300 W
Капацитет на ротациониот сад: 2.5 л
Механизам за лесно отстранување на мешалките
5 брзини + Турбо
Додатоци: 2 маталки, 2 мешалки за тесто
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.