-18%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox SMX3111

2.290ден

Миксер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600389 Категорија:

Опис

Тип на миксер – Со сад
Моќност – 400 W
Капацитет на садот – 4 л
5 Брзини + Турбо
Две мешалки за брашно
Две маталки за матење на јајца и шлаг
Механизам што овозможува едноставно и лесно отстранување на маталките
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.