Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox SM217

1.690ден

Тостер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019601423 Категорија:

Опис

Моќност – 700 W
Капацитет – 2 сендвичи
Овие плочи овозможуваат исклучително лесно чистење
Автоматска контрола на температурата, изолирани топлотни држачи, светлосни сигнали, простор за чување на каблите
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.