-14%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox SM2096M

1.190ден

Тостер

Не е на залиха

SKU: 8606108251416 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност – 900 W
Капацитет – 2 сендвичи
Димензии на плочата – 28.5 x 15 см
Нелеплива плоча за скара – Овие плочи овозможуваат исклучително лесно чистење
Автоматска контрола на температурата, изолирани топлотни држачи, светлосни сигнали, простор за чување на каблите
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.