-17%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox SM2005

990ден

Тостер

Не е на залиха

SKU: 8606108251409 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност – 700 W
Капацитет – 2 сендвичи
Димензии на плочата – 23 x 14.5 см
Автоматска контрола на температурата, изолирани топлотни држачи, светлосни сигнали, простор за чување на каблите
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.