-14%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox SM133

1.890ден

Тостер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602642 Категорија:

Опис

Моќност – 1200 W
Капацитет – 2 сендвичи
Алуминиумски плочи што овозможуваат исклучително лесно чистење
Автоматска контрола на температурата
Простор за чување на кабелот
Изолирана топлотна рачка
Светлосни сигнали
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.