-22%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox SM100GM

1.090ден

Тостер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600150 Категорија:

Опис

Моќност – 700 W
Капацитет – 2 сендвичи
Светлосни сигнали
Изолирани топлотни рачки
Простор за чување на каблите
Автоматска контрола на температурата
Димензии: 20.8 x 26.6 x 8.3 cm
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.