-20%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox SL4514

3.990ден

Правосмукалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602925 Категорија:

Опис

Моќност: 2200 W
Регулатор на моќност
Капацитет на кеса: 3.5 л
Едноставно празнење и чистење на садот за прашина
Заштита во случај на затнување
HEPA филтер
Петстепено ниво на филтрација
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Moќност

2200W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.