-22%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox SL306N

4.290ден

Правосмукалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600877 Категорија:

Опис

Моќност: 2400 W
Регулатор на моќност
Капацитет на кеса: 4 л
Едноставно празнење и чистење на садот за прашина
Заштита во случај на затнување
Fail-safe опција
HEPA филтер
Петстепено ниво на филтрација
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Moќност

2400W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.