-18%

Vox SL306N

5.490ден 4.490ден

Правосмукалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600877 Категорија:

Опис

Моќност: 2400 W
Регулатор на моќност
Капацитет на кеса: 4 л
Едноставно празнење и чистење на садот за прашина
Заштита во случај на затнување
HEPA филтер
Петстепено ниво на филтрација
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Moќност

2400W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.