-14%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox SL213

1.280ден

Правосмукалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019601591 Категорија:

Опис

Моќност: 25 W
Едноставно празнење и чистење на садот за прашина
Батерии за полнење кои се безбедни за животната средина
Начин на работа на вшумукавње: Сува и влажна правосмукалка
Тивко работење
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Moќност

25W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.