Vox SL212

1.280ден

Правосмукалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606107345390 Категорија:

Опис

Моќност: 25 W
Едноставно празнење и чистење на садот за прашина
Батерии за полнење кои се безбедни за животната средина
Начин на работа на вшумукавње: Сува и влажна правосмукалка
Тивко работење
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Moќност

25W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.