-14%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox SL160

4.290ден

Правосмукалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019603816 Категорија:

Опис

Моќност – 2200 W
Додатна опрема – Продолжетоци за намештај и ќошови
Капацитет на садот – 2 л
Радиус на работа – 11 м
Тип на цевка – Метална телескопска
Мулти-циклон, траен филтер за перење
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Moќност

2200W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.