Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 230 ден месечно.

Vox SL159

3.990ден

Правосмукалка

Исчисти
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600884 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Моќност – 800 W
Easy clean – Едноставно празнење и чистење на садовите за прашина
Fail-safe – Во случај на запушување, правосмукалката сама се исклучува, моторот е заштитен од расипување
HEPA филтрација – Она што е најважно кај хепа филтрите, имаат висока ефикасност при задржување на нечистите честички. После вшмукувањето тие не излегуваат од апаратот, остануваат во филтерот, и од правосмукалката излегува чист воздух.
HighSpin мотор – Мотор без четка, работи на принцип на магнет, овозможува на тој начин долг животен век
Додатна опрема – Продолжетоци за мебел и ќошови
ЕСО Мотор од само 800 W, штедлив и тивок – само 79 dB, без високи трошоци на електрична енергија
Капацитет на садовите – 2 л
Преостанати користи – Multi-cyclone, метална цевка, траен филтер за перење
Радиус на акција – 12 м
Регулатор на моќ
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Moќност

800W

Боја

Црвена, Златна

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.