-10%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 260 ден месечно.

Vox SL156

4.490ден

Правосмукалка

Не е на залиха

SKU: 8606108251447 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Моќност – 2400 W
Fail-safe – Во случај на затнување, правосмукалката сама се исклучува, заштитувајќи го моторот од расипување
Додатна опрема – Продолжетоци за мебел и ќошови
Капацитет на садот – 2 л
Multi-cyclone, траен филтер што се пере
Радиус на акција – 11 м
Тип на цевка – Метална
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Moќност

2400W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.