Vox SL123

Правосмукалка

This product is currently out of stock and unavailable.

SKU: 8606107345413 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност – 1600 W
Додатна опрема – Продолжетоци за намештај и ќошови
Тивко работење
Капацитет на кеса – 2.5 л
Радиус на акција – 11 м
Регулатор на моќ
Тип на цевка – Метална
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Moќност

1600W

Боја

Црвена, Зелена

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.