-18%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox SL121

2.690ден

Правосмукалка

Не е на залиха

SKU: 8606107731100 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 1400 W
Регулатор на моќност
Капацитет на кеса: 1.5 л
Заштита во случај на затнување
Петстепено ниво на филтрација
Тивка при работа
Универзална голема четка + 2 додатоци
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Moќност

1400W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.