Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox SL 309

4.790ден

Правосмукалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602918 Категорија:

Опис

Моќност: 1800 W
Моќ на вшмукување: 360 W
Капацитет на ќеса: 2.5 л
Регулатор на моќност
Метална цевка
HEPA 13 филтер: висока ефикасност при задржувањето на малите честички прашина. Тие не излегуваат од уредот за време на вшмукување, остануваат во филтерот, додека од правосмукалката излегува чист воздух…
Петстепено ниво на филтрација
Универзална голема четка + 2 делови
Филтер што се мие
FAIL SAFE
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Moќност

1600W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.