Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox SL 123G

3.490ден

Правосмукалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија:

Опис

Моќност: 1600 W
Моќ на вшмукување: 260 W
Капацитет на ќеса: 2.5 л
Регулатор на моќност
Метална цевка
Филтер што се мие
Петстепено ниво на филтрација
Универзална голема четка + 2 делови
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Moќност

1600W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.