Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox PW436-01

590ден

Вага за телесна тежина

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет – 180 кг
LCD Екран
Површина – Калено сигурносно стакло
Единици за избор (конверзија) – kg/oz/lb/oz
Показател на преоптеретување и ослабнување на батеријата
Прецизност – 100 гр
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.