-12%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox PK611

1.490ден

Уред за палачинки

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602666 Категорија:

Опис

Уред за палачинки
Моќност – 1000 W
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.