-15%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1470 ден месечно.

Vox NF 465

29.290ден 24.990ден

Комбиниран фрижидер

Не е на залиха

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Волумен: фрижидер – 335 л, замрзнувач – 97 л
3 полици, 3 прегради на врата, 2 фиоки
1 полица, 2 прегради на врата во замрзнувач
Промена на смерот на отворање на вратите
No frost технологија
Енергетска класа: А+
Потрошувачка на енергија годишно: 379 kWh
Бучава: 42 dB
Димензии (ШxВxД): 700 x 1830 x 720 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.