Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1610 ден месечно.

Vox NF 465

27.490ден

Комбиниран фрижидер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605087 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Волумен: фрижидер – 335 л, замрзнувач – 97 л
3 полици, 3 прегради на врата, 2 фиоки
1 полица, 2 прегради на врата во замрзнувач
Промена на смерот на отворање на вратите
No frost технологија
Енергетска класа: А+
Потрошувачка на енергија годишно: 379 kWh
Бучава: 42 dB
Димензии (ШxВxД): 700 x 1830 x 720 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.