-11%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1460 ден месечно.

Vox NF 3830 IX

24.990ден

Комбиниран фрижидер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606108649091 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Волумен: фрижидер – 266 л, замрзнувач – 94 л
4 полици, 3 прегради на врата, 1 фиока
3 фиоки во замрзнувач
Промена на смерот на отворање на вратите
No frost технологија, multi-cooling систем
Енергетска класа: А+
Потрошувачка на енергија годишно: 349 kWh
Бучава: 42 dB
Димензии (ШxВxД): 595 x 2010 x 650 mm
Боја: сива (Inox)
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.