-15%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox NF 3735IX

24.990ден

Комбиниран фрижидер

Не е на залиха

SKU: 8606108649077 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Волумен: фрижидер – 230 л, замрзнувач – 94 л
3 полици, 3 прегради на врата, 2 фиоки
3 фиоки во замрзнувач
Промена на смерот на отворање на вратите
No frost технологија, multi-cooling систем
Диспанзер за вода, LED дисплеј
Енергетска класа: А+
Потрошувачка на енергија годишно: 335 kWh
Бучава: 42 dB
Димензии (ШxВxД): 595 x 1860 x 650 mm
Боја: сива (Inox)
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.