-8%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox NF 3733 AF

26.990ден

Комбиниран фрижидер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605032 Категории: ,

Опис

Волумен: фрижидер – 230 л, замрзнувач – 101 л
Ентериер на фрижидер: 3 полици, 3 прегради на врата, 2 фиоки
Ентериер на замрзнувач: 2 полици, 3 фиоки
Голема фиока за овошје и зеленчук, држач за јајца, калап за мраз
No frost технологија, multi-cooling систем, автоматски систем за одрмзнување
Антибактериска заштита, внатрешно LED светло, LED дисплеј
Режим за штедење на енергија, режим за брзо ладење, режим за брзо замрзнување
Промена на смерот на отворање на вратите
Потрошувачка на енергија годишно: 313 kWh
Бучава: 41 dB
Димензии (ШxВxД): 595 x 1860 x 650 mm
Боја: антрацит сива
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.