-22%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox MX9105

1.090ден

Миксер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019601355 Категорија:

Опис

Моќност – 300 W
Механизам што овозможува едноставно и лесно отстранување на сечилата
5 брзини + Турбо
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.