-7%

Vox MX3011

1.390ден 1.290ден

Миксер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600358 Категорија:

Опис

Моќност – 400 W
Механизам што овозможува едноставно и лесно отстранување на сечилата
5 брзини + Турбо
Две маталки за јајца и шлаг, две мешалки за тесто
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.