-22%

Vox MX3005

1.390ден 1.090ден

Миксер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600372 Категорија:

Опис

Моќност: 350 W
Механизам за лесно отстранување на мешалките
5 брзини + Турбо
Додатоци: 2 маталки, 2 мешалки за тесто
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.