Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox MS5020

990ден

Рачен блендер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019603564 Категорија:

Опис

Моќност – 600 W
Број на брзини: 2
Тивок при работа, S/S ножеви
Метален додаток за блендирање, лесен за отстранување
Лесно складирање – Компактен и лесен, прикладен за секоја кујна
Едноставно чистење – Сите делови се перат во машина за садови
Димензии (Ш x В x Д): 5.3 x 37.4 x 5.3 cm
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Moќност

600W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.