-13%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox MS5008

1.590ден 1.390ден

Рачен блендер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602581 Категорија:

Опис

Моќност – 600 W
Бонус додаток – Сецкалка + маталка + чаша
Лесно складирање – Компактен и лесен, прикладен за секоја кујна
Систем за заштита – Блендерот ќе работи само доколку сите делови се соодветно поставени, опасност од повреда не постои
2 брзини
Едноставно чистење – Сите делови се перат во машина за перење садови
Метален додаток за блендирање, лесен за отстранување
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Moќност

600W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.