-16%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox MS2006

1.090ден

Рачен блендер

Не е на залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност – 400 W
Бонус додаток – Сецкалка
Гумирани ногарки, без лизгање
Лесно складирање – Компактен и лесен, прикладен за секоја кујна
Систем за заштита – Блендерот ќе работи само доколку сите делови се соодветно поставени, опасност од повреди не постојат
2 брзини
Едноставно чистење – Сите делови се перат во машина за перење садови
Капацитет на дополнителниот сад – 700 мл
Користење во микробранова печка, сечило од нерѓосувачки челик, погодно за перење на висока температура
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Moќност

400W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.