Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox MONSOON 2405

6.490ден

Правосмукалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606108251713 Категорија:

Опис

Моќност: 2400 W
Моќ на вшмукување: 400 W
Регулатор на моќност
Тип на цевка: метална
HEPA 13 филтер: висока ефикасност при задржувањето на малите честички прашина. Тие не излегуваат од уредот за време на вшмукување, остануваат во филтерот, додека од правосмукалката излегува чист воздух….
Индикатор за полна ќеса, две четки за вшмукување, автоматско намотување на кабелот
Ниво на бучава: 60 dB
Димензии (Ш x В x Д): 46 x 25.5 x 30.6 см
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Moќност

400W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.