Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox Mistral 700

4.790ден

Правосмукалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија:

Опис

Моќност: 700 W
Моќ на вшмукување: 200 W
Капацитет на ќеса: 3 л
Регулатор на моќност
Метална цевка
HEPA 12 филтер
EcoHigh Spin мотор: намалена потрошувачка на енергија
Индикатор за полна ќеса, тивка при работа, автоматско собирање на кабелот
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Moќност

700 W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.