Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox MC9005

1.790ден

Сецкалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602963 Категорија:

Опис

Стаклен сад
Сад за сецкање на тврд зеленчук, овошје и мраз
Лесен, компактен и едноставен за складирање
Погоден за употреба во микробранова печка
Заоблен нож од не’рѓосувачки челик за максимум ефект
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.