-18%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox MC7005

1.790ден

Сецкалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600433 Категорија:

Опис

Моќност: 400 W
Капацитет на садот: 1.5 л
2 Брзини
Стаклен сад
Садот се мие во машина за садови и може да се користи во микробранова печка
Универзален нож од не’рѓосувачки челик
Пулсно копче за инстантна контрола
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.