Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox MC366

1.390ден

Сецкалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605353 Категорија:

Опис

Моќност: 300 W
Капацитет: 1 л
Број на брзини: 1
Број на ножеви: 2
Можност за сецкање на тврд зеленчук и овошје
Сите делови се мијат во машина за садови
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.