-19%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox MC355

1.290ден

Сецкалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019603571 Категорија:

Опис

Моќност: 300 W
Капацитет на садот: 1 л
Број на брзини: 1
Број на ножеви: 2
Сите делови се перат во машина за садови
Овозможува сецкање на тврдо овошје и зеленчук
Димензии (Ш x В x Д): 8.7 x 8.2 x 18.7 cm
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.