-10%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox MC353

890ден

Сецкалка

Не е на залиха

SKU: 8606107731698 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 200 W
Капацитет на садот: 300 мл
Садот се мие во машина за садови и може да се користи во микробранова печка
Универзален нож од не’рѓосувачки челик
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.