-5%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 910 ден месечно.

Vox LC 22

15.490ден

Машина за миење садови

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606107345543 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Капацитет: 12 комплети
6 програми, одложен старт 3/6/9/12 часа
Температури: 40, 50, 65, 70°C
Енергетска класа: А++, Еко
Филтер од нерѓосувачки челик, скриен греач
Брзо миење (30 минути), заштита од истекување и преплавување
Потрошена вода при стандарден циклус: 12 л
Потрошeна енергија за циклус: 0,9 kWh
Бучава: 57 dB
Димензии (ШxВxД): 598 x 850 x 598 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.