-7%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox LC 15A22 IX

19.490ден

Машина за миење садови

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602451 Категории: ,

Опис

Капацитет: 15 комплети
7 програми, одложен старт 1-24 часа
Температури: 40, 50, 65, 70°C
Енергетска класа: А++, Еко
Филтер од нерѓосувачки челик, скриен греач
Брзо миење (30 минути), заштита од истекување и преплавување
Потрошена вода при стандарден циклус: 9 л
Потрошeна енергија за циклус: 0,94 kWh
Бучава: 47 dB
Димензии (ШxВxД): 598 x 850 x 598 mm
Боја: сива (Inox)
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.