-15%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 990 ден месечно.

Vox LC 13A1EBIX

16.990ден

Машина за миење садови

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602444 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Капацитет: 13 комплети
6 програми, одложен старт 1-24 часа
Температури: 40, 50, 65, 70°C
Енергетска класа: А++, Еко
Филтер од нерѓосувачки челик, скриен греач
Брзо миење (30 минути), заштита од истекување и преплавување
Потрошена вода при стандарден циклус: 12 л
Потрошeна енергија за циклус: 0,917 kWh
Бучава: 49 dB
Димензии (ШxВxД): 598 x 850 x 598 mm
Боја: сива (Inox)
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.