Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox LC 12A15 BIXE

16.990ден

Машина за миење садови

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605162 Категории: ,

Опис

Капацитет: 12 комплети
6 програми, одложен старт
Температури: 40, 50, 65, 70°C
Брзо миење (30 минути), заштита од истекување и преплавување
Копче за старт/пауза, предперење, делумно перење, индикатор за циклусно перење,
индикатор за плакнење, индикатор за завршеток на циклусот, подеслива горна корпа, скриен грејач
Варијабилна висина 20+ мм
Потрошена вода при стандарден циклус: 12 л
Потрошeна енергија за циклус: 0,923 kWh
Бучава: 52 dB
Боја: сива (inox)
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.