Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 940 ден месечно.

Vox LC 10Y15CE

15.990ден

Машина за миење садови

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605520 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Капацитет: 10 комплети
6 програми, одложен старт 3/6/9h
Температури: 40, 50, 65 °C
Брзо миење (30 минути), предперење, заштита од протекување
Индикатор за завршена програма, индикатор за недостаток на средство за плакнење
Корпа за прибор, подесување на горната корпа
Потрошена вода при стандарден циклус: 11 л
Потрошeна енергија за циклус: 0,755 kWh
Бучава: 57 dB
Димензии (ШxВxД): 448 x 850 x 598 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.