Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox KW 2711

590ден

Кујнска вага

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602741 Категорија:

Опис

Капацитет – 5 кг
Тара функција
Индикатор за слаба батерија и преоптоварување
Единици за избор (конверзија) – g/kg/oz/lb/oz
Прецизност – 1 гр
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.