Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox KW 2700

590ден

Кујнска вага

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602734 Категорија:

Опис

Капацитет – 5 кг
Тара функција
Површина од калено сигурносно стакло
Aвтоматско исклучување, технологија со сензори, показател за слаба батерија, показател за преоптоварување, LCD екран,
Единици за избор (конверзија) – g/kg/oz/lb/oz
Прецизност – 1 гр
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.