-22%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox KW 1900

690ден

Кујнска вага

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602727 Категорија:

Опис

Капацитет – 5 кг
Прецизност – 1 гр
Волумен на садот – 1,8 л
Тара функција, auto-zero функција
Aвтоматско исклучување, технологија со сензори, показател за слаба батерија, показател за преоптоварување, LCD екран
Избор (конверзија) на единици – g/kg/oz/lb/oz
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.